Geri
akkan

Abdullah AKKAN

Bireysel Danışan

AMZ Danışmanlıkla tanışmadan önce e tic yapmanın çok kolay olduğunu, ürünleri yükleyecek ve bolca satış yaparak kısa sürede başarı kazanıcağımı düşünüyordum.
Çeşitli çok ünlü amz eğitmenleri ile yaptığım görüşmelerden sonra amazonda satış yapmanın çok zor ve pahalı olduğunu, bilgiye ulaşmak için saati 100 usd danışmanlık ücreti ya da 1500 usd eğitim almam gerektiğini ve hesabımın her an kapanma tehlikesi olduğunu öğrendim.
AMZ Danışmanlık ve elbette Ahmet bey ile tanıştıktan sonra amazon ya da başka bir platform olsun öncelikle dükkanımın gerçek bir ticarethane olduğunu, müşteriye ve işime saygı duymam gerektiğini, işimin önce güven üzerine oturması gerektiğini öğrendim. Tedarikçiye nasıl ulaşacağımı, nasıl niş ürün bulabileceğimi, nasıl pazarlık yapacağımı, riskleri, avantajları dezavantajları öğrendim. Amazonun inceliklerini, amazonda satış yapmanın zor olmadığını aksine kolay ama dikkat gerektirdiğini öğrendim. Nasıl markalaşacağımı öğrendim. Aslında değil amazon sıfırdan ticaret nasıl yapılır öğrendim diyebilirim. Ve tüm bunları karşımda sıkılmadan bıkmadan usanmadan müthiş bir sıcak kanlılık ve pozitif enerji ile anlatılması, her zaman güler yüz ile karşılanmam çok keyifliydi.
Amz danışmanlık demek bence güven demek, size gerçek bir iş sıfırdan nasıl kurulur, var olan işiniz nasıl güçlenir, satış yüzdeleriniz nasıl artırılır öğretiyorlar.
Ahmet bey ve AMZ Danışmanlık ailesine yürekten teşekkür ederim.