Geri
kurumsal

Selin KASAR

PERISTAN BY SELIN - Kurucu

A dan Z ye her noktada tam destek oluyorsunuz. Sizinle tanışıp çalıştığıma ve çalışacağıma çok memnunum. En başta güven unsurunu tam anlamıyla karşı tarafa veriyorsunuz. Her durumda çözüm odaklısınız. Sisteme çok hakimsiniz.
Teşekkür ederim.

marka500x500

Melike Yalçınoğlu

Büyük Beden Tekstil ve Mağazacılık Limited Şirketi

Aldığım servisten çok memnun kaldım. Ahmet bey her detayı son derece akıcı ve net bir dille anlatıyor. Kendimi gerçekten çok güvende hissettim. Hiç bir şekilde zaman ve para kaybettirmiyor. Kendi işi gibi sorumluluk alarak en üst düzeyde yardımcı oluyor. Ayrıca tüm detaylara hakim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

marka wokkee

Murat Küçük

Wokkee Limited

Bilindiği üzere Amazon Dünyası derya deniz ve sürekli güncellenen bir yapı. Hazır satılan eğitimler ile belli bir bilgi birikimi elde etmek mümkün fakat iş faaliyete geldiğinde, güncelliği korunamayan eğitimler ile yola çıkmak, Amazon gibi dünyanın en büyük online pazar yerinde telafisi olmayan hatalara yol açma riski taşımaktadır. Biz Wokkee ekibi olarak yola, bu işi defalarca kez tecrübe etmiş kişiler ile çıkmak istedik ve bu sayede hem kendimizi güvende hissettik hem de geri dönüşü olmayan hatalara düşmenin önüne geçebildik. AMZ danışmanlık ile bu yolda sorunsuz ve seri bir şekilde ilerledik. Sözleşme ile vaatlerini net bir şekilde ortaya koyan ve ne zaman ihtiyacımız olsa bize kısa zaman içinde geri dönüşler yapan AMZ danışmanlığa profesyonelliğinden dolayı teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki diğer Amazon pazarlarına da birlikte açılarak aynı tempoyu ve sinerjiyi devam ettireceğiz. Tekrar tüm emekleriniz ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

nessi byrd

Oğuz Çavuşoğlu

SANTİM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Çok memnun kaldığımız bir eğitim ve danışma süreci geçirdik. Özellikle Ahmet beyin ilgisi, anlatımı ve özverisi için çok çok teşekkür ederiz.

morella 1000×1000

Feyzullah – Satiye ADIKTI

Morella Moda Tekstil Ticaret Limited Şirketi

2 yıldır e ticarete girmek istiyordum fakat bir türlü cesaret edip kimseye güvenemiyordum.Bir çok danışmanlık şirketinden bilgi aldım ama bir türlü güvenemedim .Ahmet beyle bilgi amaçlı görüştüğümde bile güven duydum, iyi ki Ahmet beyle yollarımız kesişmiş kendisi gayet saygılı, güler yüzlü, sabırlı, işinde titiz bu sektörde nadir güvenilir uzman bir eğitimcidir. Her şeyi en ince detayına kadar öğretip sabır ve anlayışla bütün sorularımızın cevaplandığı çok kaliteli, eğlenceli, dolu dolu bir eğitim süreci geçirdik, tekrardan her şey için teşekkür ediyoruz emeğinize sağlık iyi çalışmalar diliyorum…

paradise party house

Zehra ESER

PARADISE PARTY HOUSE Brand - Kurucu

Amazon ticaretine adım atmayı planladığım aşamada profesyonel şekilde işin içine girmek ve uygulamalı eğitim almak istediğimde karşıma Ahmet Bey çıktı. Bu yola kendisi ile birlikte çıkmış olmaktan dolayı son derece mutluyum. Sürecin en başından en sonuna kadar adım adım birlikte ilerledik. Amazon ekranındaki her detayı ince ince işledik. Konuşma dili son derece anlaşılır, iletişim becerisi oldukça yüksek. Her detay son derece anlaşılır şekilde anlatıldı, uygulamalı gösterildi ve her sorum sabırla cevaplandı. Her kim şu an bu yorumu okuyorsa Ahmet Beyi gözü kapalı tercih edebilir. Şayet ben çok memnun kaldım. Çok çok teşekkür ederim Ahmet Bey, emeğinize sağlık.

kurumsal

Abdulkadir SADIK

Kurumsal Danışan

Şirketimiz adına öncelikle sizlere teşekkür ederek başlamak istiyorum. Yüzlerce ülkeye sayenizde ürünlerimizi pazarlamaya başladık, bu dış ticaret adına gerçekten çok büyük bir avantaj, vermiş olduğunuz destek ve yardımlarınız için teşekkür ederiz. İşinizde başarılar diliyorum.

arcadellc

Brian CLOOPER

Arcade Comp.LLC

AMZ Consulting is a very reliable company in terms of its knowledge and experience. We have come a long way thanks to the Workshop trainings they have given to us and our team. I would like to thank Mr. Ahmet for helping us open the doors of e-export in many countries.

Homezign

Ezgi ÖZYILDIRIM

Homezign Brand - Kurucu

Ahmet Bey’den almış olduğum eğitim süreci oldukça verimli, planlı ve öğreticiydi. Kendisi isinde gayet titiz ve müşterilerine karşı oldukça saygılı birisidir. Esnek çalışma saatleri sunabilmesi sayesinde yurt dışında olmamdan dolayı saat farkı sıkıntısını hiç yaşamadım. Her sorumda ve takıldığım konularda hızlıca dönüş yaparak beni bilgilendirdi. İletişim konusunda hiçbir sorun yaşamadan eğitimi keyifle tamamlamış olduk. Emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

kabil

Nur Hayat KABİL

KABİL Dış Ticaret A.Ş.

Çok memnun kaldığım bir danışmanlık hizmeti aldım. Herşey çok güzel ve eğlenceliydi, kendimi hiç yabancı hissetmedim keşke daha da devam etseydi. 2 ay nasıl geçti anlamadım, süper bir ekibiniz var.daima görüşmek üzere…