Geri

SIK SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızı cevaplayın...

Danışmanlık ve Eğitimler

Danışmanlık eğitimlerimizi tamamladığınızda, sizde artık Amazon'un tüm pazarlarında kolayca satış yapabileceksiniz. Her detayı öğrenecek ve hiç zorlanmayacaksınız. Ayrıca, artık kendi işinizin sahibi olacaksınız ve asgari ücret ile başka işlerde çalışmanıza gerek kalmadan rahatça kazanç elde edeceksiniz.
Bu tamamen sizin elinizde, çünkü yatırım için çok büyük paralara ihtiyacınız yok. Sizin bütçeniz ne kadar ise yapacağınız ticaretin kazanç boyutu da bu orantıda olacaktır. Yatırımınız az ise bunu yavaşça katlayarak daha fazla ürün pazarına gireceksiniz, bu şekilde her geçen gün paranız katlanacaktır. Lakin yatırım gücünüz büyük ise sizde buna orantılı daha hızlı büyüyeceksiniz.
Merak etmeyin! Hiç yabancı diliniz olmasa bile kolayca tedarikçiler ile anlaşarak ürünlerinizi satın alacaksınız. Ayrıca Amazon pazarları için de yabancı dile ihtiyacınız olmayacak.
Danışmanlığımız sayesinde başarısız olma ihtimaliniz neredeyse sıfır, bu güne kadar vermiş olduğumuz eğitimler sayesinde kimse başarısız olmadı. Biz daima yanınızdayız.

Danışmanlık ve Eğitim Satışı

Danışmanlık satın aldığınızda sizinle derhal iletişime geçiyoruz ve size uygun olan bir zaman dilimi oluşturuyoruz. Akabinde ise sizinle daima iletişim halinde kalarak kurslarımızı online olarak gerçekleştiriyoruz.
Elbette. Merak etmeyin! Size %100 başarı garantisi veriyoruz. Öyle bir olasılık doğarsa bile paranızın tamamını geri alacağınızı da garanti ediyoruz.
Amazon'da başarısız olmak ya çok tecrübesiz olmaktan geçer ya da işini iyi yapamayan kişilerce yönlendirilmekten. Bizler 2004 yılından bu yana uluslararası ticaret yapıyoruz ve işimizde oldukça profesyoneliz. Bu sayede sizin garantiniz biziz, yapamayacağımız hiç bir şeyin teminatını vermeyiz. Bundan dolayı da gözümüz kapalı Para İade Garantisi veriyoruz.

Cevap bulamadınız mı?