Geri

Ahmet Avcı

Kurucu - CEO

“ 2004 yılından bu yana profesyonel olarak Dış Ticaret ile uğraşmaktayız. Uzun yıllara dayanan e-ticaret tecrübemizi şimdi danışmanlık eğitimleri ile hayata geçiriyoruz. E-Ticaret danışmanlıklarımız online olarak yapılmaktadır ve sizler ile daima iletişim halinde kalınarak size uygun zaman ve süreler dahilinde yapılmaktadır.

Hali hazırda Amazon, Ebay, AliExpress, Hepsiburada, Trendyol, N11 ve N11 Pro olmak üzere bir çok dünya pazarında aktif pazarlama yapmaktayız.

Dünya çapında bir çok üretici tedarikçi ile işbirliği halinde çalışıyoruz ve ürünlerimizi daha kaliteli ve daha uygun fiyata temin edebiliyoruz. Buda bizim tüm pazarlara daha iyi hakim olmamızı ve güçlü rekabet edebildiğimizi ortaya koymaktadır.

İş birliği ve ortaklık halinde olduğumuz Alibaba tedarikçileri sayesinde sizler için daha rekabetçi ve kaliteli ürünler ürettirerek sizinde Amazon pazarlarında ömür boyu kazanç elde edebileceğiniz bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Hedef pazarımız olan Amazon platformu ile sizde milyarlarca müşteriye pazarlama yapmak isterseniz biz tecrübeli ekibimiz ile daima yanınızdayız. ”

Diğer Üyeler