Geri

BİZİM HİKAYEMİZ

Biz kimiz ve neler yapıyoruz.

3584
İşlenmiş Dersler
19
SERTİFİKALI ÖĞRETMENLER
3616
KAYITLI ÖĞRENCİLER
19
KOMPLE KURSLAR

“Başarma hissi insanın içindedir, bunun ortaya çıkması ise sabır ve azim ile olur. İşte bizler tam olarak bunu yapıyoruz.”

Ahmet Avcı, Kurucu CEO

Biz Kimiz

Bizler 2004 yılından bu yana, uluslararası sınırlar ve bölgeler arasında mal ve hizmet ticareti yapan bir ortaklar şirketiyiz. Pek çok ülkede gayri safi yurt içi ve yurt dışı hasılanın önemli bir kısmını oluşturuyoruz. Bu kapsam doğrultusunda uzun yıllara dayanan ticaret güvencemiz ve güvenilir tedarikçi portföyümüz sayesinde uluslararası pazara sunmak istediğimiz ürünleri hem daha ucuza satın alıyoruz hemde daha kaliteli ürünler ürettiriyoruz. Ticaret güvencesi kapsamında çalışmakta olduğumuz tedarikçi zincirlerimiz sayesinde uluslararası pazarlarda daha fazla kazanç elde etme imkanı buluyoruz.

Uluslararası ticaret çok büyük riskler taşır, satın aldığınız ürüne ve ödeme yaptığınız tedarikçilere güvenmeniz gerekir. Bizler uzun yıllar çalıştığımız tedarikçiler sayesinde hem daha çok kar elde ediyoruz hemde güvenli ticaretin kapısını sizlere açıyoruz.

Neler Yapıyoruz

Güvenilir ve profesyonel ekibimiz ile yurt dışı ticareti konusunda bildiğimiz ve uyguladığımız tüm deneyimlerimizi, eğitimlerimize katılan ve danışmanlığını yaptığımız tüm yatırımcılara yol gösteriyoruz. Bu sayede sizler hiç hata yapmadan, zarar etmeden daha kazançlı ticaret yapabiliyorsunuz. Sizlere verdiğimiz eğitimler ve danışmanlıklar sayesinde artık dış ticaret konusunda çok daha başarılı olacaksınız, daha önce hiç e-ticaret yapmamış olsanız dahi her adımı bizimle ilerleyerek her şeyi adım adım görecek ve uygulayacaksınız.

Danışmanlığımız sayesinde çok kısa sürede yatırımlarınızı katlayacak ve devamlılığı olan bir gelir kapısı oluşturmuş olacaksınız.

Ekibimizle Tanışın

Alanlarında uzun yıllar deneyimi olan profesyonel ekibimiz sizlere hizmet etmek için daima burada olacak.

Sizde Ekibimize Katılın

Ahmet Avcı

Kurucu - CEO

Özge Toprak

Muhasebe Sorumlusu
eda_pers03

Edanur Demir

Uluslararası Ticaret ve Lojistik

Kaly Neo

Alibaba Tedarikçi Ortağımız

Anne Shirley Yan

Alibaba Tedarikçi Ortağımız

Zahir Kerimov

İçerik ve Fotoğraf Editörü

Emre Dereli

Araştırma ve Analiz

Görkem Üstüntaş

Web Tasarım ve Analiz